Ogłoszenie dodane : Styczeń 29, 2021 w kategorii :
» Nauka i Edukacja » Kursy i szkolenia » KURSY I SZKOLENIA - UPRAWNIENIE NA : CSCS – CPCS – IPAF – NPORS – CPC 35H – NVQ LEVEL 1 DO 6. MASZYN

Proszę o kontakt

KURSY I SZKOLENIA - UPRAWNIENIE NA : CSCS – CPCS – IPAF – NPORS – CPC 35H – NVQ LEVEL 1 DO 6. MASZYN

Chcesz odmienić swoją sytuację materialną i zaczac zarabiac od £16/h do £28/h?


 


Kursy, jakie organizujemy?


 


CSCS – CPCS – IPAF – NPORS – CPC 35H – NVQ LEVEL 1-2-3, SSSTS- SMSTS...


Wszystkie wozki widlowe- counterbalance , reach truck, bendi, llop i wiecej.


Wszystkie maszyny budowlane- koparki, wywrotki, ladowarki, walce, wozki teleskopowe i wiecej.


CSCS – CPCS – IPAF – NPORS – CPC 35H – NVQ LEVEL 1-2-3, SSSTS- SMSTS.


 


 ------Sprawdź nas na http://empiretrainingservices.co.uk --------


 


Szkolenie na operatora wózków widłowych ja i kurs na podnosniki nozycowe ipaf pasma - scissor lift and cherry picker gwarantuje ci dobrze płatną pracę w magazynach, fabrykach czy nawet w sklepach. To wciąż bardzo pożądana umiejętność w Wielkiej Brytanii. Jeśli zatem chcesz zmienić swoją pozycję zawodową oferujemy ci kurs na wózki widłowe i szkolenie na I  na podnosniki nozycowe ipaf pasma - scissor lift and cherry picker. Cena to nasz atut, ponieważ jest niska i atrakcyjna dla każdego, kto naprawdę chce zmienić coś w swojej karierze.


Inne oferowane przez nas kursy


Najpopularniejsze są kursy na podnosniki nozycowe ipaf pasma na wózki widłowe . UK to jednak kraj wielkich możliwość, a dodatkowe uprawnienia i certyfikaty na maszyny budowlane cpcs mogą tylko pomóc. Wciąż rozwijamy naszą firmę, dlatego oferujemy także kurs na koparko-ładowarkę cpcs. Proponujemy też szkolenie na wywrotce czy szkolenie na operatora żurawia. To nie wszystko, ponieważ dla chętnych i odważnych osób, ludzi, którzy nie boją się wyzwań mamy także kursy na specjalistyczne maszyny budowlane cpcs, jak np. szkolenie na wywrotki przednie i tylne. Dużym zainteresowaniem cieszy się też szkolenie na platformy nożycowe ipaf. Gwarantujemy, że w Wielkiej Brytanii operatorzy poszczególnych maszyn budowlanych cpcs na pewno nie będą narzekać na brak pracy i niskie zarobki.


Kursy i certyfikaty cpcs ipaf


Nasze kursy pozwalają uzyskać szereg certyfikatów cpcs , które są honorowane na terenie Wielkiej Brytanii, a nawet w niektórych krajach europejskich. Posiadamy akredytację, aby organizować kursy na wózki widłowe czy szkolenia na maszyny budowlane. Pozytywne ukończenie kursu zawsze wiąże się z uzyskaniem certyfikatu oraz licencji, takiej jak: karta CSCS lub CPCS, w UK nazywana CSCS card. To już wystarczy, aby ubiegać się o pracę w branży  budowlanej, ale także w różnych innych gałęziach przemysłu.


 


Prowadzimy także Szkolenia CPC 35 godzin UK .Kursy CPC w UK


 


Świadectwo kwalifikacji zawodowych, Driver CPC - Polska Szkoła Nauki


 


CSCS – CPCS – IPAF – NPORS – CPC 35H – NVQ LEVEL 1-2-3, SSSTS- SMSTS 


 


 Nie zwlekaj! Kursy na wózki widłowe oraz wszelkie inne szkolenia z zakresu obsługi maszyn budowlanych czekają na ciebie!


 


 Jeśli chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej na temat wszelkich organizowanych przez nas kursów, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:  http://empiretrainingservices.co.uk


 


Oferujemy Ponad 100 różnych kursów po Polsku !


 


--UWAGA:


 


 Jesli nie posiadasz wlasnego transportu,  nie ma problemu ! Mozemy cie odebrac ze stacje kolejowej, a po ukonczeniu kursu odwieziemy cie z powrotem na pociag lub autobus.


 


 --- Kontakt: 02036 333 949   LUB   07914 342 269


 


--- Email: empirediploma@gmail.com


 


 --- Adres: unit 1-2 wellingborough road , wellingborough ,


    northamptonshire, NN84BW


 


                                    -  http://empiretrainingservices.co.uk


 


https://www.facebook.com/Empire-Training-Services-110756086962962/?modal=admin_todo_tour


 

Id ogłoszenia : 19890 Liczba odsłon: 343, dzisiaj0